CLAA150PA01 V.2

| πίνακας Μοντέλο | CLAA150PA01 V.2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150PA01 V.2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 304.5×228.375 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CPT CLAA150PA01 V.2.
Τα CPT CLAA150PA01 V.2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA150PA01 V.2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA150PA01 V.2 ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA150PA01 V.2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CPT CLAA150PA01 V.2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA150PA01 V.2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA150PA01 V.2 ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA150PA01 V.2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "CLAA150PA01 V.2"
- CPT CLAA150PA01 V.2
- Φύλλο δεδομένων CLAA150PA01 V.2
- Εικόνα CLAA150PA01 V.2
- Τιμή CLAA150PA01 V.2
- Διανομέας CLAA150PA01 V.2

